درباره ما

بات ماینینگ

مجموعه اقداماتی که باعث بهبود کسب و کار شما می گردد.

لورم ایپسوم به سادگی ساختار چاپ و متن را در بر می گیرد. لورم ایپسوم به مدت 40 سال استاندارد صنعت بوده است. لورم ایپسوم به سادگی ساختار چاپ و متن را در بر می گیرد. لورم ایپسوم به مدت 40 سال استاندارد صنعت بوده است.

botmining
image
درباره ما

متمرکز بر بینش های عملی

بات ماینینگ متشکل از تیم بازاریابی، UI/UX , دولوپر و دانشمند داده ها است. که با بررسی شرکت شما، سیستم متناسب با نیاز شما را تولید می کند.

 • خدمات مشاوره حرفه ای
 • سرویس و عملیات سفارشی
 • تیم مشاوره پیشرفته

افتخارات

 • جایزه CSS Design Award

  با همکاری آقای فروغی و تیم سوآن موفق به کسب جایزه بین المللی CSS Design Award شدیم.
  ارجاع به جایزه

 • کتاب بازی شطرنج با قواعد منچ

  اگر شما با نرم افزار آزاد و متن باز آشنایی ندارید بهتر است عبارت نرم افزار آزاد «Free Foundation Software» را در اینترنت جستجو کنید و هر از گاهی به جای منچ به سراغ بازی شطرنج بروید! شما دوست دارید به سمت آزادی حرکت کنید یا ترجیح می دهید در دنیای انحصاری زندگی کنید؟ دنیای آزاد و دنیای انحصاری معایب و مزایا خود را دارند. هیچ چیز متلق نیست، دنیای پایه ی احتمالی هم ارد. ایده لوژی متن باز یا انحصاری کامل و یا انحصاری مجانی یا کپی لفت یا نرم افزار آزاد یا پیزها دیگر باید در زمان و بستر مناسب خودشان اعمال شوند. گاهی یک دیکتاتور یک جامعه را نجات می دهد و گاهی دموکراسی ولی آن چیزی در طول زمان زیاد باقی می ماند ایدولوژی بر مبنای حرکت به سوی حق است. این کتاب مشکلات و بداندیشی هایی که در هنگام ایجاد یک پروژه متن باز ممکن است به وجود بیاید را بررسی می کند.
  ارجاع به کتاب

 • مقاله تعیین ویژگی های موثر برای بیماری نوروپاتیک در بیماران دارای درد مزمن با استفاده از شبکه عصبی عمیق

  هدف از این تحقیق تعیین ویژگی های موثر بالینی در بیماران نوروپاتیک دارای درد مزمن می‌باشد. این نوع بیماری بر اثر عواملی مختلف چون جنگ، تصادفات، حوادث ورزشی صورت می پذیرد. در این پژوهش، پرسشنامه درد مرکز تحقیقات علوم اعصاب شفا واقع در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء(ص) تهران مورد بررسی قرار گرفت. با استفاده از شبکه عصبی عمیق و نزدیک ترین همسایگی و الگوریتم ژنتیک لیست ویژگی ها با دقت اندازه گیری ۷۵ درصد به دست آمد. پرسشنامه مک گیل به عنوان بهترین ویژگی های موثر در بیماری نوروپاتیک برای بیماران با درد مزمن تعیین شد.
  ارجاع به مقاله

 • مقاله اهمیت سیستم‌های خودکار برای جمع آوری اطلاعات و پشتیبانی تصمیم‌گیری جهت مدیریت درد در بیماران آسیب نخاعی

  مقدمه: در بسیاری از شرایط پزشکی درد یک علامت بزرگ است و به طور قابل ملاحظه‌ای با تغییر کیفیت زندگی و همچنین عملکرد کلی فرد در ارتباط است. درد یکی از مشکلات اصلی در بیماران آسیب نخاعی است. آسیب نخاعی یکی از علل درد مزمن است که از تغییرات موقت یا دایمی رخ داده در عملکرد نخاع ناشی می‌شود. تصادفات، جراحات جنگی و آسیب‌های ورزشی دلایل اصلی هستند. سیستم پشتیبان تصمیم‌گیری بالینی، اطلاعات و دانش افراد متخصص را برای پزشکان، متخصصان سلامت، بیماران و همچنین دیگر افراد به طور هوشمندانه غربال می‌کند و در زمان مناسب این دانش را برای ارایۀ درمان و مراقبت‌های بهداشتی کارآمدتر بیان می‌کند. سیستم‌های خودکار اطلاعات سلامت، داده‌ها و اطلاعات را جهت پشتیبانی یکپارچه از فرایندهای تصمیم‌گیری مدیریتی جمع‌آوری می‌کنند.
  ارجاع به مقاله